משחות וקרמים למשתמשים בחיתולים למבוגרים

אנשים רבים ובהם קשישים, נכים ואנשים בוגרים אחרים סובלים ממצב לא פשוט של אי שליטה בסוגרים. אצל חלק מהאנשים הללו מדובר בתופעה קלה, יחסית, כזו המתרחשת מפעם לפעם, ולא לעיתים קרובות. אצל אחרים, מדובר על מצב פחות פשוט, כזה שמחייב שימוש באביזרי ספיגה שונים במהלך הלילה ולעיתים גם במהלך שעות הערות.

שימוש במוצרי ספיגה שונים כגון חיתולים למבוגרים, תחתונים סופגים ופדים למיניהם עלולים לגרום לתופעות שונות בקרב אלה הנזקקים להם, במיוחד באופן שוטף. תופעות כגון אדמומיות, גרד ותפרחות מסוגים שונים אינם מהווים גזירת גורל שצריכים לקבל כמובן מאליו.

בדיוק למקרים כאלה ניתן למצוא בבתי הפארמה, בחנויות המובחרות ואצל משווקים פרטיים מגוון רחב של משחות וקרמים מתאימים ליצירת תחושה טובה של הקלה.

מתגברים על הבושה

המודעות ההולכת וגוברת לצורך במוצרי ספיגה, חיתולים, משחות וקרמים מיוחדים למבוגרים הסובלים מאי שליטה על הסוגרים או מבעיות הרטבה שונות, הינה תופעה מבורכת. ככל שיותר ויותר אנשים מתגברים על הבושה ומזמינים מוצרי ספיגה וקרמים שונים להרגעת העור כך נמנע סבל מיותר.

למרות שמדובר על מניעה של סבל גופני בשל מניעת תחושות של רטיבות, צריבה, גירוד וכיוצא באלה, יש בכך גם הקלה נפשית משמעותית. במקביל, אפשר לראות שכאשר מדובר על אנשים פעילים באופן מלא או חלק, השימוש באביזרים השונים שללו מאפשר להם לחזור לפעילות שעד כה הם נטו להימנע ממנה או להמעיט בה.

בצורה כזאת אפשר לצאת מהבית ללא חשש, להיפגש עם חברים או מכרים, ללכת לסרט או להצגה, ולבצע אינספור פעילויות מחוץ לבית. אצל אנשים רבים מדובר בלא פחות מאשר מהפך של ממש.

גם ביום וגם בלילה

בין מוצרי הספיגה והחיתולים השונים ניתן למצוא כאלה שמתאימים בעיקר לשימוש בשעות היום ואחרים – שמתאימים בעיקר לשימוש בשעות הלילה.

עבור השימוש ביום נפוצים יותר אמצעים כגון פדים ותחתוניות אך ניתן להשתמש גם בחיתולים בעלי כושר ספיגה נמוך עד בינוני. כאשר מדובר על שימוש בשעות הלילה והשינה נפוץ יותר השימוש באמצעי ספיגה בעלי כושר ספיגה טוב יותר וכאן מדובר לרוב על חיתולים ייעודיים, בעלי גזרה מתאימה.

בין אם מדובר במוצרי ספיגה ליום ובין אם מדובר על כאלה שנועדו ללילה, חשוב לשלב תוך כדי השימוש בהם גם שימוש במשחות וקרמים שנועדו לצורך זה. אין מדובר רק בפעולה שמתאימה לסובלים מאדמומיות או מפריחה וגירודים בפועל.

הדבר חשוב לא פחות גם כפעולת מניעה – על מנת למנוע מראש את ההופעה של תחושות לא נעימות אלו. כדאי לדעת שבין המשחות השונות והקרמים השונים ישנם כאלה שמיוצרים מחומרים טבעיים, יש שמכילים תוספים כגון אלוורה, תמציות דבש, וויטמינים שונים בעלי יכולת להיספג בעור ולהיטיב עימו. למעוניינים בכך ישנם קרמים בעלי תוספת של ניחוחות עדינים ואילו אחרים הינם ניטראליים ונטולי ריח משמעותי.

צרו קשר כאן דילוג לתוכן